Lähetä palautetta | Kerro kaverille | Sivuston historia | Info

Äänestys

Paras internet-yhteisö?
IRC-Galleria
MySpace
Facebook

Uutisia:

Muut kohteeni -listaus korjattu

Huuto.net oli muuttanut kohteen yhteydessä hyväksyttyjä HTML-tageja ja tästä syystä kaikki Muut kohteeni -listausta käyttävät joutuvat uusimaan käyttämänsä koodin sivulla: Palveluja.

Uutinen lisätty: 09.04.2008 - 19:07

Muut kohteeni -listaus ei toimi

Huuto.net on jälleen muuttanut sivustonsa koodausta ja tästä syystä Muut kohteeni -listaus ei tällä hetkellä toimi.

Pyrin korjaamaan palvelun mahdollisimman pian.

Uutinen lisätty: 13.01.2008 - 18:11

Katso kaikki uutiset
Blogaus "Austrian Rave-party" on lisätty 3 vuotta sitten.

HEL

24

2007

Austrian Rave-party

Lisätty: 24.02.2007 - 13:59 kategoriaan Arki

Huhut liikkuvat: rautatieaseman läheisessä elokuvateatterissa on ravet. "Mennäänkö?" - Tietysti.

Sisäänpääsymaksu partyyn oli 14 €, joka ainakin omassa mittakaavassani on melko paljon rahaa siitä, että pääset sisälle (kuului tuohon hintaan sentään turvatarkastus ja yksi leima - narikka erikseen). Sisälle päästyämme katsomme hetken muita paikallaolijoita... "WTF! Kaikki seisovat tai istuvat penkeillä ja katsovat DJ:tä (juuri kuten elokuvateatterissa)." Suurimman osan iltaa meidän porukkamme oli ainoa joka oli tanssilattialla edes yrittämässä vartaloiden heiluttamista.

Kummallista porukkaa nämä paikalliset. Mitä helvetin järkeä on maksaa 14 € sisään paikkaan, jossa ei todellakaan ole mitään toivoa siitä, että joku kuulisi mitä sanot, joten keskustelu on mahdotonta. Maksat 14 € siitä, että tulet katsomaan DJ:tä seisoen tai istuen. Tiedä sitten paraniko meno Non Stopissa yhtään sen jälkeen kun kahden jälkeen sieltä poistuimme ja siirryimme parempaan paikkaan.

Tuskin olemme toiste kyseiseen paikkaan menossa - onneksi täksi illaksi on kutsu jo kahteen uuteen paikkaan (Russian Disco ja Dom in Berg). :D

Arvostele tämä blogaus

  • Arvosana 0/10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Blogausta ei ole vielä arvioitu!
Kommentoi (Ei kommentteja)

Ei kommentteja!

 

Odota hetki